Svatební fotografie
Můžete vybrat z několika balíčků, které se dají jakkoliv upravit dle vašich přání a představ.
Balíček “obřad” - 8000 Kč - 3 hodiny
Příjezd na místo obřadu 30 minut před jeho oficiálním začátkem. Fotografie z obřadu, předávání prstýnků, první polibek, gratulace, skupinové fotografie, párové fotografie.
Balíček “velký obřad” - 14000 Kč - 6 hodin
Jsou dvě možnosti, jak tento balíček využít. Buď dorazím ráno, budu fotografovat kompletní přípravy, následuje obřad, skupinové a párové focení, krájení dortu, přípitek či cokoliv jiného v programu Vaší svatby. Druhá možnost je poté příjezd až na samotný obřad, kde po jeho skončení fotografuji skupinové fotografie, první tanec a obecně veškeré svatební veselí.
Balíček “na celý den” - 24000 Kč - od rána do noci
Časově téměř neomezený balíček, kdy na lokaci přijíždím brzy ráno a odjíždím po ukončení programu, kdy už většina svatebčanů nemusí být ve vyloženě lichotivém stavu :) Obvykle s focením končím kolem desáté hodiny večer, ale vše záleží na domluvě a okolnostech.
Každý z balíčků můžete doplnit o předsvatební focení, ze kterého získáte fotografie, které můžete využít například na svatební oznámení, nebo “jen tak” do rodinného alba. Jedná se o zhruba hodinové focení ve vámi nebo mnou vybrané lokaci. Cena je 2500 Kč.
Portrétní, rodinná a event fotografie
Fotografuji přirozené fotografie formou procházky, společné hry s dětmi apod. Vždy dostanete maximum perfektních fotografií, vhodných jak na profily sociálních sítí, tak na zarámování pro vyzdobení vaší domácnosti nebo jako dárek pro kohokoliv blízkého.
Jedna hodina focení stojí 2500 Kč. Při fotografování delší akce, například narozeninové oslavy, je cena samozřejmě nižší.